Hrajte o ZOH 2018 v Pjongčangu

Autor
sov

Pobyt na ZOH 2018 pre 2 osoby získa:

  • jeden člen Juniorského olympijského tímu (+1), ktorý dostane od svojich fanúšikov najviac hlasov,
  • jeden vyžrebovaný hlasujúci (+1). Do žrebovania sa dostane každý, kto aspoň raz dá hlas ktorémukoľvek členovi Juniorského olympijského tímu.

Súťaž trvá od 1. 11. do 30. 11. 2017.

Všetci veríme, že väčšina členov nového Juniorského olympijského tímu sa raz v budúcnosti zúčastní olympijských hier. Jednému členovi Juniorského olympijského tímu sa to môže podariť už teraz! Zúčastní sa zimných olympijských hier v Pjongčangu ako divák a fanúšik. A môžu mu v tom pomôcť aj vaše hlasy.

Hlasujte na tejto stránke za svojho favorita z Juniorského olympijského tímu (hlas môžete dať raz denne) a pošlite ho na ZOH 2018 do Pjongčangu. Doprajte mu cestu plnú inšpirácie do jeho budúcej športovej kariéry a dajte mu šancu zažiť neopakovateľnú atmosféru zimných olympijských hier.

Samozrejme, nezabúdame ani na vás, našich fanúšikov. Každý, kto aspoň raz zahlasuje za svojho favorita z Juniorského olympijského tímu, bude zaradený do žrebovania o pobyt pre 2 osoby na ZOH 2018.

Neváhajte a hlasujte za svojich favoritov. Spolu s našimi olympionikmi môžete zažiť na vlastnej koži atmosféru a emócie olympijských hier. Sme jeden tím!

ŠPORTOVCI JUNIORSKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÍMU